fejsbook

Stomatologia estetyczna

Rozjaśnij swój uśmiech ! Stomatologia estetyczna oferuję wiele opcji takich jak: wybielanie zębów, wkłady, nakłady oraz licówki.

Stomatologia estetyczna — młoda dziedzina, powstała jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie pacjentów na piękny uśmiech, białe i równe zęby.

Obecnie estetyczny wygląd oznacza często powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Piękny uśmiech otwiera drzwi i znosi bariery. Jest naszą wizytówką każdego dnia. Stomatologia estetyczna łączy piękno z funkcją i potrzebami Pacjenta. Chcemy mieć białe zęby? - to jak pozbyć się przebarwień?  Jak rozjaśnić zęby? Zajrzyj na inne podstrony naszej witryny.

 stomatolog białystok brak zębów chirurgiczne usuwanie zęba białystok dentysta białystok znieczulenie przewodowe w stomatologii

 Stomatologia estetyczna jest dziedziną zajmującą się poprawą wyglądu estetycznego zębów i twarzy. Obejmuje zabiegi wybielania zębów, usuwanie kamienia nazębnego, korekcję kształtu i położenia zębów.
Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie działy stomatologii i zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy.
Aby Twój uśmiech był zawsze piękny!
     
Stomatologia Stomatolog
           
W naszym gabinecie proponujemy:

   1.

      Wybielanie zębów amerykańskim systemem Zoom2 Advanced Power.
   2.

      Profesjonalne czyszczenie zębów (scaling, piaskowanie).
   3.

      Korygowanie kształtu i koloru zębów:
          * korony porcelanowe,
          * licówki kompozytowe,
          * korekta kształtu materiałami kompozytowymi.
   4.

      Biżuterię nazębną (kamienie Swarovskiego).

Wprowadzenie

W tej kategorii znajdą Państwo odpowiedzi na ogólne tematy stomatologiczne

Choroby jamy ustnej

W tej kategorii znajdą Państwo opisy najczęstszych schorzeń występujących w jamie ustnej

Zapobieganie problemom
Zabiegi dentystyczne

W tej sekcji dowiedzą się Państwo na czym polegają zabiegi stomatologiczne i po co się je robi

Forum dyskusyjne

Na naszym forum zamieszczamy najczęściej zadawane pytania, zawarte w korespondencji od pacjentów, oraz odpowiedzi na nie - możecie także Państwo w tym miejscu dodawać komentarze oraz zadawać pytania bezpośrednio do naszych lekarzy