fejsbook

Profesjonalne wybielanie zębów lampą Zoom 2 Advanced Power

Jeżeli szukasz profesjonalnego systemu za pomocą, którego Twój uśmiech stanie się śnieżno-biały, w przeciągu jednej wizyty, zapoznaj się z systemem Zoom 2 Advanced Power amerykańskiej firmy Discus Dental -profesjonalne wybielanie zębów

 

 

 

Zoom ! 2 Advanced Power

 

Profesjonalny system wybielający

 

 dentysta białystok, wybielanie zebów, zoom 2 advanced power

 

 

biały uśmiech w godzinę

 

system aktywowany światłem - Numer 1 na świecie

 

Zoom !

Profesjonalny system wybielający

 

zoom 2 advanced power, wybielanie zebów białystok, najlepszy sytem wybielający

 

 

Czy chcesz zoom' ować?


 

System wybielania w gabinecie ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów. 

 

Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka.

 

W ciągu zaledwie 1 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze.

  

Gabinetowy system wybielający ZOOM! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu.

 

To doskonały wybór dla zajętych.

 

Przygotuj się do zoom' owania

 

System wybielający w gabinecie Zoom! uczyni Twoje zeby radykalnie bielszymi w czasie krótszym niż jedna godzina.

 

Zabieg jest prosty.

 

Zaczyna się krótkim przygotowaniem mającym na celu osłonięcie ust i dziąseł tak, aby tylko zęby pozostały osłonięte.

 

 Następnie nakładany jest żel Zoom!, którego zastrzezona formuła została zaprojektowana do stosowania ze specjalnym światłem.

 

Światło i zel działają razem, aby łagodnie przenikać do Twoich zębów, rozkładając plamy i przebarwienia.

 

Przy odpowiedniej pielęgnacji Twój usmiech bedzie biały przez lata.


  

Przestaw się na zoom!


Wykonaj pierwszy krok, aby poczuć się dobrze, wygladać świetnie i robić wyjatkowe wrażenie za kazdym razem, kiedy się usmiechniesz!

 

Jesteś to sobie winna - winien!


  

Najczęściej zadawane pytania ?

 

Pyt.: Czym jest wybielanie zebów systemem ZOOM! ?

 

Odp.: Zoom! jest procesem wybielania, który rozjasnia przebarwienia szkliwa i zębiny.


 

Pyt.: Co jest przyczyną przebarwienia zebów ?

 

Odp.: Przyczyn bywa wiele. Do najbardziej powszechnych nalezy stazenie się, spozywanie barwiących substancji (tj. kawa, herbata, czerwone wino, palenie tytoniu, itp.). Przyjmowanie antybiotyków z grupy tetracyklin i stosowanie w nadmiarze preparatów fluorkowych podczas tworzenia się zęba może także przebarwienia zębów.


 

Pyt.: Kto moze korzystać z wybielania zębów ?

 

Odp.: Prawie każdy, z tym, że zabieg może nie być skuteczny u wszystkich osób. Podczas badania jamy ustnej, na które składa sie także ocena odcienia, Twój stomatolog może określić, czy ta procedura rokuje u Ciebie powodzenie.

 

 

Pyt.: Czy wybielanie jest bezpieczne?

 

Odp.: Szeroko zakrojone badania kliniczne wykazują, że wybielanie zebów pod nadzorem dentysty jest bezpieczne. Jak w przypadku wielu produktów, nie zaleca sie wybielania zebów dzieciom ponizej szesnastego roku zycia oraz kobietom w ciązy i karmiacym.

 

 

Pyt.: Jak długo widoczne są rezultaty ?

 

Odp.: Dzieki zastosowaniu się do prostych zaleceń dotyczących pielęgnacji po wybielaniu, Twoje zęby bedą już zawsze jasniejsze, niż były wcześniej. Aby zęby pozostały białe, zalecamy stosowanie nici dentystycznych, szczotkowanie dwa razy dziennie, a od czasu do czasu załozenie preparatu wybielajacego Nite White. Są to produkty o profesjonalnej formule, zprojektowane, aby utrzymać biel Twoich zebów.

 

 

Pyt.: Jak długo trwa zabieg wybielania w gabinecie systemem ZOOM! ?

 

Odp.: Cały zabieg trwa mniej niż godzinę. Rozpoczyna się okresem przygotowawczym, po którym przystępuje się do trwajacego tylko 45 min. wybielania. Zaleca się wypiaskowanie oraz usuniecie kamienia nazębnego na ok. 2 tygodnie przed zabiegiem.

 

 

Pyt. Jak działa system wybielajacy w gabinecie ?

 

Odp. Aktywnym czynnikiem wybielajacym jest nadtlenek wodoru, aktywowany specjalnym światłem UV. Gdy nadtlenek wodoru uwalnia tlen, ten wnika w szkliwo i w zebinę, wybiela substancje przebarwiajace, podczas gdy struktura zębów pozostaje niezmieniona. Światło ZOOM! pomaga w aktywowaniu nadtlenku i wspomaga go przy przenikaniu zębów.

 

 

 

 

Pyt.: Co odczuwa pacjent podczas wybielania w gabinecie ?

 

Odp.: W trakcie zabiegu pacjent ma zapewniony komfort - może odprężyć się i posłuchać muzyki. Pozycja jest wygodna - półsiedząca. Osoby z silnym odruchem krztuszenia się, lub lękiem powinny skonsultować się z dentystą przed rozpoczęciem procedury wybielania zebów.

 

 

Pyt.: Jak kontroluje się narażenie tkanek miękkich na działanie

 

Odp.: Cała procedura wybielania systemem Zoom wymaga, aby wszystkie tkanki miękkie w ustach i wokół ust były chronione. Dentysta jest zobowiazany do monitorowania zabiegu w celu zapewnienia, że każdy narazony fragment skóry lub błony sluzowej jest chroniony. Podczas zabiegu, poprzez załozenie okularów ochronnych, chronione sa także oczy. Osoby narazone na swiatło, w tym leczone metoda PUVA (Psolareny _ promieniowanie UV) lub inną metododą fotodynamiczną - fotochemioterapii, a także osoby przyjmujące leki lub substancje uczulające na światło (dostępne bez recepty, na receptę, lub homeopatyczne) powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Każdy, kto z powyższych powodów nie kwalifikuje się do zabiegu wybielania w gabinecie ZOOM, moze być jednak doskonałym kandydatem do wybielania nakładkowego, stosowanego w dzień lub w nocy.Pyt.: Czy mogą pojawić się jakieś skutki uboczne ?


Odp.: U niektórych pacjentów podczas wybielania moze pojawić się nadwrażliwość. Sytem Zoom 2 Advanced Power generuje minimalne ciepło, które może być źródłem dyskomfortu. W niewielu przypadkach zaraz po zabiegu moze wystąpić wrażenie mrowienia, które jednak szybko znika.


 Nowa lampa wybielająca ZOOM! 2 Advanced Power - 3 generacji
 wybielanie zębów w białymstoku

 

 

 Skuteczność i wiarygodność wybielania

 

Wybielanie zebów jest bezpiecznym, popularnym zabiegiem w kosmetyce stomatologicznej. Nadtlenek wodoru (HP), aktywny czynnik Zoom, jest od wielu lat bezpiecznie i skutecznie stosowany w leczeniu przebarwnień zębów zywych. Ciemniejsze plamy, to jest spowodowane przyjmowaniem antybiotyków, sa trudniejsze do wybielenia. Stopień bieli bedzie się różnił u każdego pacjenta, w zależności od struktury zębów. Jeśli masz dodatkowe pytania przyjdź do naszego gabinetu w Białymstoku gdzie w miłej atmosferze sróbujemy je wyjaśnić.

 

źródło: inormator pacjenta ZOOM! www.marrodent.pl

 

 

 

 

 

 

 

Aby mieć pewność, że Państwa uśmiech będzie naprawdę

 

śnieżno-biały, w naszej praktyce proponujmy Państwu 

pakiet zabiegów wybielających zęby, w skład, którego wchodzą:

 


- Profesjonalne usunięcie złogów - kamienia  + piaskowanie

 

 

 

 - Znoszenie nadwrazliwości specjalistycznym pteparatem  Colgate® Sensitive Pro-Relief™ Desensitising Polishing Paste with Pro-Argin™ Technology

 

 - Gabinetowe wybielanie profesjonalnym systemem  Zoom 2 Advanced Power z technologią Photo Phenton

 

- Indywidualne nakładki do wybielania domowego + preparat do utrzymania i utrwalenia koloru (wybielanie domowe) NiteWhite ACP (badania dowodzą, że bez utrwalenia dobę po zabiegu systemem nakładkowym - efekt może zredukować się o 40%) + preparat znoszący nadwrażliwość Zoom Relief ACP

 

Specjalistyczna pasta wybielajaca OPALESCENCE Whitening Toothpaste - w prezencie (duża tuba)

 

Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się o cenę pakietu i możliwe terminy wizyt

 

 

 

WAŻNE:

 

"Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że system Zoom! jest właściwie jedynym systemem wybielającym dostępnym na rynku w którym stosowanie lampy podczas zabiegu jest niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Do tego celu niezbędna jest lampa emitująca odpowiednio przygotowaną wiązkę światła UV. Gdyż tylko ten rodzaj światła wchodzi w reakcję chemiczną z żelazem.

Stosowanie innych rodzajów światła jest zabiegiem czysto marketingowym.

Podobnie sprawa ma się w przypadku systemów wykorzystujących w czasie zabiegu preparaty o blisko 40% stężeniu nadtlenku wodoru.

Przy takim stężeniu właściwie nie ma potrzeby stosowania akceleratorów świetlnych (lamp).

Warto przypomnieć, że jedna z firm sprzedająca produkty do nakładkowego wybielania zębów posiadała w swojej ofercie system do gabinetowego wybielania zębów opraty na 40% nadtlenku wodoru, przy którym nie stosowano lampy.

Stosowanie w tym wypadku lamp jest więc również zabiegiem czysto marketingowym. "

 

źródło: http://arsdental.com.pl/index.php?action=85&produkt=zoom

 

 

 

 

 Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Ars Dental jednego z polskich dystrybutorów produktów firmy Discus Dental

dentysta białystok, profesjonalne wybielanie zoom 2

Wprowadzenie

W tej kategorii znajdą Państwo odpowiedzi na ogólne tematy stomatologiczne

Choroby jamy ustnej

W tej kategorii znajdą Państwo opisy najczęstszych schorzeń występujących w jamie ustnej

Zapobieganie problemom
Zabiegi dentystyczne

W tej sekcji dowiedzą się Państwo na czym polegają zabiegi stomatologiczne i po co się je robi

Forum dyskusyjne

Na naszym forum zamieszczamy najczęściej zadawane pytania, zawarte w korespondencji od pacjentów, oraz odpowiedzi na nie - możecie także Państwo w tym miejscu dodawać komentarze oraz zadawać pytania bezpośrednio do naszych lekarzy